fbpx

Szczegóły dostawy i płatności

Transport jeżyka

Cała polska – możemy bez problemu zapewnić bezpieczny transport BlaBlaCar
Warszawa Ursus – możliwy odbiór osobisty

Jesteś zainteresowany jeżykiem z naszej hodowli? Proces rezerwacji:

  1. Wpisz się na listę rezerwacyjną zamieszczoną pod adresem Lista rezerwacyjna
  2. Poczekaj na swoją kolejkę – zespół Jeżogród skontaktuje się z Tobą emailowo lub telefonicznie jeśli pojawi się wolny maluszek, a ty będziesz kolejny/a na liście celem potwierdzenia czy nadal jesteś zainteresowany/a
  3. Jeśli jesteś nadal zainteresowany to przystępujemy do wyboru maluszka z możliwych dostępnych. Po wyborze otrzymujesz od nas na email wstępną umowę kupna wybranego maluszka
  4. Po jej otrzymaniu wydrukuj otrzymaną umowę i wypełnij
  5. Podpisz i wyślij skan umowy na adres kontakt@jezogrod.pl
  6. Wykonaj wpłatę zadatku na konto podane w umowie w wysokości 200/300 zł (zależne od całkowitej ceny maluszka)
  7. Jeżyk będzie wydany do Państwa w momencie osiągnięcia wagi 200g i skończenia 7-8 tygodni. Jeśli w momencie rezerwacji jeżyk jest za mały to zostaje jeszcze w hodowli, a Państwo mają w tym czasie czas na zorganizowanie mu nowego lokum i wypytanie nas o wszystko. W międzyczasie podsyłamy zdjęcia i filmiki jeżyka z jego rozwojem. Na stronie miotu można również śledzić jego aktualną wagę.
  8. Tuż przed samym odbiorem zostaniesz poproszony o decyzję w sprawie imienia jeżyka – czy zostaje imię hodowlane czy może chcesz zmienić na swoje – pytamy tylko i wyłącznie w kwestii wydrukowania imienia na okładce książeczki zdrowia. Jeśli jeszcze nie podjąłeś decyzji to książeczka zostanie wydrukowana z imieniem hodowlanym, które potem po odbiorze jeżyka i tak będziesz sobie mógł zmienić – ale niestety okładka zostanie już z takim imieniem jak wpisaliśmy – hodowlanym.
  9. Przed terminem odbioru wyślij pozostałą część kwoty tytułem „Nazwa_Jezyka” lub jeśli dokonujesz osobistego odbioru jeżyka przekaż resztę kwoty osobiście.
  10. Będzie nam miło jeśli w kolejnym kroku to Ty przekażesz nam zdjęcia maluszka z nowego domu 🙂